مجموعه : اخبار
بازدید : 107

به گزارش روابط عمومی شهرداری سرایان جلسه پرسش و پاسخ اعضا شورای اسلامی شهر سرایان ومهندس حقدادی شهردار سرایان ، با حضور مردم عصر امروز در هیئت جان نثاران حسینی برگزار گردید.

سیف الهی رئیس شورای شهر در ابتدای جلسه ضمن تشکر از حضور مردم گفت این جلسات به صورت فصلی و با هدف آشنایی مردم با کارهای صورت گرفته و بیان نقدها و نظرات برگزار می گردد .

رئیس شورای اسلامی شهر سرایان با اشاره به مهم ترین مشکل شهرستان و بیکاری ۱۶ درصد و معضلات و آسیب های مرتبط با بیکاری اظهار داشت اگر از پتانسیل های ارزشمند شهرستان از قبیل گردشگری به خوبی استفاده شود قادر خواهیم بود بخش اعظم مشکل بیکاری را حل کنیم .

سیف الهی با اذعان به اجماع حداکثری در انتخاب شهردار سرایان افزود با توجه به تفاهم بین اعضا شورا و شهردار سرایان و همکاری خوب مردم مشکلات پیش رو به راحتی حل و فصل خواهد شد .

وی ازمردم خواست با شرکت حداکثری درجلسات پرسش و پاسخ و بیان نظرات و پیشنهادات اعضا شورا را در خدمت رسانی بهتر یاری کنند.

مهندس حقدادی شهردار سرایان در ادامه جلسه با ارائه گزارشی گفت : طی چند ماه گذشته نصب المان ، سنگ فرش میادین مختلف شهر ، موزاییک فرش پارک پامچال ، جدول کشی بولوارها ،تفکیک اب شرب از فضای سبز ، نور پردازی سطح شهر ، تکمیل میدان مادر و نصب المان و رنگ امیزی و آماده کردن فضای شهر و آسفالت برخی معابر از اقدامات انجام شده در مجموعه شورا و شهرداری بوده است .

در این جلسه دیگر اعضا شورای شهر ضمن بیان مطالبی از مردم در خواست کردند ،ضمن همکاری با شهرداری و شورای شهر ، مطالبه گر حل مشکلات شهر در حوزه شهرداری باشند .

در ادامه تنی چند از حضار به بیان انتقادات و پیشنهادات و مشکلات شهر سرایان پرداختند .

لازم به ذکر است جلسات پرسش و پاسخ شورای شهر به صورت فصلی برگزار می گردد.

در پایان این جلسه از زحمات آقایان اسحاقی و ابراهیم زاده اعضا قبلی شورای شهر سرایان با اهدا لوح سپاس ، تقدیر به عمل آمد

  

   

نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه ارتباط مردمی : 137

سامانه پیامک شهرداري : 30007807

تلفن شهرداری مرکز: 32885510-056

پست الکترونیک : info@sarayancity.ir

آدرس : ايران خراسان جنوبی شهرستان سرایان

بازدید امروز40
بازدید دیروز176
بازدید هفته1123
بازدید ماه3269
کل بازدید59731