مجموعه : اخبار شورا
بازدید : 2739

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بیرجند با اشاره به جایگاه والای آتش نشان در بین اقشار جامعه، آمادگی روانی و جسمانی را به عنوان دو مولفه اساسی برای عملکرد مناسب در زمان حریق و حادثه دانست.

وی همچنین آموزش مطلوب و کاربردی را به عنوان نیاز هر آتش نشان برشمرد و آموزش های انجام شده به صورت تئوری و عملی را مطلوب ارزیابی نموده و استمرار این آموزش ها لازمه این امر برشمرد.

مهندس میرزایی اذعان داشت از آنجائیکه نیروی انسانی رکن اصلی سازمان های آتش نشانی می باشند و نیاز توجه ویژه مسئولین به این امر می باشد تا به حداقل استاندارد ها برسند. ضمن تشکر از مدیرکل محترم دفتر امور شهری ، شورای محترم اسلامی شهر بیرجند و شهردار محترم بیرجند اعلام کرد:

تعداد 19 نفر این نیروها از طریق آزمون استخدامی استانداری خراسان جنوبی که در طی سال گذشته برگزار گردید پذیرش گردیده که از این 19 نفر 12 نفر برای آتش نشانی بیرجند و 7نفر دیگر برای آتش نشانی های استان پس از گذراندن آزمون های آمادگی جسمانی، به استخدام سازمان آتش نشانی درآمده و تحت آموزش های تئوری و عملی قرار گرفته اند تا این نیروها با کسب مهارت لازم بتوانند به شهروندان خدمات رسانی نمایند و مابقی سهمیه استان به زودی جذب سازمانها خواهند شد.

درضمن در آینده نزدیک ایستگاه شماره 6 (مهرشهر) با یک تیم جهت خدمت رسانی بهتر شروع به کار خواهند کرد که انشاالله با همت و کمک مسئولین شهری بتوانیم به زودی شاهد افتتاح این ایستگاه باشیم.

نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه ارتباط مردمی : 137

سامانه پیامک شهرداري : 30007807

تلفن شهرداری مرکز: 32885510-056

پست الکترونیک : info@sarayancity.ir

آدرس : ايران خراسان جنوبی شهرستان سرایان

بازدید امروز40
بازدید دیروز176
بازدید هفته1123
بازدید ماه3269
کل بازدید59731